Twój koszyk jest pusty!

żegluga

powrotna polisa

Twoja satysfakcja jest gwarantowana przy zakupach www.strojepiłkarskie.com. Towar można zwrócić do wymiany wadliwego o ile wniosek został złożony w terminie 5 dni od daty otrzymania towarów. Towar można zwrócić się o zwrot lub kredyt w sklepie, w którym towar nie był używany jako wniosek należy złożyć w ciągu 5 dni od daty otrzymania. Można użyć opłatę do refundacji.

Testujemy nasze produkty przed zaoferowaniem ich do sprzedaży. Mamy również zbadać każdy kawałek towar zanim wysyłamy wszystkie rozkazy. Jeśli nie można używać produktów, prosimy o kontakt Chętnie www.strojepiłkarskie.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w urządzeniach lub akcesoriów w trakcie lub po użyciu.

wymiana

Wadliwy towar można wymienić na tej samej pozycji, pod warunkiem, że wniosek został złożony w terminie 5 dni od daty otrzymania towarów. Nie ma wymiana zostanie dokonana po upływie okresu 5 dni. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi.

zwroty

Towary mogą być zwrócone, zawsze zwracać, jeżeli:

1. Wniosek należy złożyć w terminie 5 dni od daty otrzymania towarów.

Odwilż. Materiał nigdy nie był używany.

Trzy. Wszystkie akcesoria transport, pakowanie, instrukcja (e), karta gwarancyjna oraz zawarte, części zamienne i akcesoria są zawarte w zwracanych produktów.

Kwiecień. Zwrot kosztów wysyłki są pokrywane przez klienta.

Wszelkie przedmioty, które nie spełniają powyższych warunków do pełnej refundacji podlega opłacie chargeback zwrócone. zarybiania opłata będzie za darmo do wszystkich produktów, które mają otwartą paczkę używanych lub wysyłki, opakowania, instrukcje użytkowania (ów), karta gwarancyjna, akcesoria, części i / lub brakujących dostaw.

Zwracany towar, które są uszkodzone nie będą przyjmowane, bliznami, porysowany, łamane lub tęsknię oryginalne opakowanie. W tym przypadku, refundacji lub wymiany będą honorowane a towar zostanie odesłany do klienta na klienta. Jeśli klient jest skłonny zapłacić za wysyłkę, towar zostanie odrzucony.

Zauważ, że można wybrać do zwrotu wszystkich zwracanych przedmiotów, jeśli stwierdzimy, że jest to właściwe.

Zwroty są dokonywane w tej samej formie płatności wykorzystywanego do zakupu zazwyczaj w ciągu 14 dni.

ołów przypadek

1. Niechęć produkt po otrzymaniu go.

Odwilż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, zanim kupisz od nas, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do rozmiaru. W przeciwnym razie, nie możemy zaakceptować żądania zwrotu niewłaściwym rozmiarze.

Trzy. Spór o standardowym rozmiarze.

Kwiecień. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, zanim kupisz od nas, jeśli nie jesteś pewien materiału. W przeciwnym razie, powrót popytu fizycznego akceptowane zła.

maj Nie chcą naszych produktów.

6. www.strojepiłkarskie.com zarezerwowane podstawowe prawo interpretowania naszą politykę powrotną