Twój koszyk jest pusty!

Henderson zdobył zwycięzca Liverpoolu z Chelsea

W ostatnich dwóch mistrzów Premier League może być spotkanie w porze lunchu w sobotę, ale gry nie są dużo większe niż Liverpool v Manchester Utd. Najbardziej utytułowanym klubem boki Anglii kontynuować rywalizację na Anfield Monday Night Football z boku Jürgen Klopp jest chętny, aby pomścić United Premier League dwukrotnie nad nimi w poprzednim sezonie.
 
Obie strony mogą wybrać z tablicy atakując talent, ale najciekawsze zawody w grze znajdzie się w środku parku, gdzie Jordan Henderson będzie walczyć z najdroższych na świecie piłkarz Paul Pogba. Tanie koszulki piłkarskie
 
Po początkowo stara się dostosować do życia na Anfield po jego podpisaniu 20 milionów funtów z Sunderland w czerwcu 2011 roku, udało Henderson Steven Gerrard jako kapitan, a teraz kwitnie pod Klopp. Można udowodnić, że 26-latek jest obecnie w najlepszej formie w karierze, zakończone w nim został nazwany kapitan reprezentacji Anglii w meczu przeciwko Słowenii we wtorek.
 
atakuje gra Liverpoolu można łamy w tym sezonie, ale bez Henderson zapewniając solidne podstawy w środku boiska pokroju Philippe Coutinho, Roberto Firmino i sadio mané znajdzie ich praca znacznie trudniejsze. Kapitan Liverpoolu miał najwięcej akcentów (711) i uczynił najwięcej podań (589) nie tylko dla Liverpoolu w tym sezonie, ale w całej Premier League. Ponadto, obejmujący średnio 11.8km jednej grze, Henderson jest jednym z najciężej pracujących zawodników w Premier League tylko za Burnley George Boyd (12.7km).
 
Dzięki swojej solidnej podstawy i naciskając stylu, Liverpool były najbardziej efektywne i zabawne atakowania sił w Premier League w tym sezonie. Obecnie wspólne Najlepsi strzelcy z Man City, The Reds góry także wykresy dla prób szanse tworzone i odległości przebytej w tym sezonie. Stroje Piłkarskie Liverpool
 
Obecnie Pogba odgrywa podobną rolę do Henderson jako jeden z dwóch głębszych pomocników leżących Manchester Utd i, podobnie jak jego przeciwnik, miał najwięcej detale (561), a większość podań (427) dla swojego klubu w tym sezonie. Gdzie Pogba musi pasować Henderson w tej grze jest w wykonywaniu swoich obowiązków defensywnych jak on średnich dwa wciągniki mniej za grę i zegary się prawie jeden kilometr mniej w każdym meczu.
 
atakuje zagrożenie Pogba zawiera przyjść do głosu w tym sezonie, choć nie dla braku próbuje jeszcze. Miał 21 prób (tylko Zlatan Ibrahimovic miał więcej dla United), ale tylko pięć zostały na tarczy. Być może jego zwycięzcą dalekiego zasięgu dla Francji przeciwko Holandii w Amsterdamie w poniedziałek było ostrzeżenie i znak tego, co się do Liverpoolu.
 
Mimo że nie znalazł strzelnicę w grze w rodzinie, Pogba jest kluczowym człowiekiem w środku pola United. Choć nie było jeszcze zrobić Premier League pomóc tym sezonie reprezentant Francji stworzył 11 szanse drużyny. Tylko Wayne Rooney z 12 stworzyło bardziej dla Man Utd w tym sezonie. HENDERSON 14 Główna Komplety Piłkarskie