Twój koszyk jest pusty!

Brazylia 3-0 Argentyna wygra MŚ

Neymar i Philippe Coutinho każde punktowane jako Brazylii pokonać Argentyna 3-0 w ich 2018 MŚ.
 
Coutinho pojechaliśmy na strzał do otwieracza przed Neymar, który mógłby przyznany rzut karny dla piłki ręcznej wcześniej, szczelinach podwyższyć prowadzenie gospodarzy.
 
Zwiedzających i gwiazda graczem Lionel Messi starał się wywierać wpływ i Paulinho dodaje trzecią Brazylii. koszulki piłkarskie Brazylia
 
Argentyna obecnie szóste miejsce w 10-zespołowej południowoamerykańskiej grupie eliminacyjnej z czterech największych automatycznie kwalifikacjach.
 
Piąty w tabeli krajem w grupie trafi do play-off z laureatów Oceania grupowych.
 
Argentyna ma 16 punktów z 11 gier, jeden punkt straty do czwartego w tabeli Ekwador jednak za ośmiu liderów Brazylii, którzy mają 24 punktów.
 
"Kiedy uderzą nas trudne, zmagaliśmy się odzyskać", powiedział Messi, który gra u boku Neymar w Barcelonie.
 
"Jesteśmy bardziej niż świadomość, że musimy zmienić wiele. Ze wszystkich złych punktów, dobre jest to, że jesteśmy zależni od siebie, ale nie możemy być rozdaje żadnych więcej punktów."
 
Wszystkie zespoły mają siedem gier pozostałe, przy następnej rundy rozgrywek we wtorek, kiedy Brazylia odwiedzić Peru, podczas gdy gospodarza Argentyna Kolumbia.
 
Brazylia legenda Carlos Alberto, kapitan 1970 World Cup-zwycięskiej stronie, zmarł w wieku 72. koszulki piłkarskie z nadrukiem Brazylia
 
Strzelił jedną z największych celów w historii Pucharu Świata w 1970 roku w finale przeciwko Włochom, zaokrąglenie wzniosły zespół ruch z potężnym niskim wykończenie.
 
Prawy obrońca Alberto zamknięto 53 razy przez Brazylię i zdobył tytuły w kraju z Fluminense i Santos, dla którego wykonane ponad 400 występów.
 
Zmarł w Rio de Janeiro w wyniku zawału serca.
 
1970 Brazylia strona, która wygrała Puchar Świata, który zawierał również mistrzów Pele, Jairzinho, Tostão i Rivelino, uważany jest przez wielu za najlepszego w historii.
 
Alberto został nazwany w zespole światowej 20. wieku w 1998 i FIFA 100 do największych żywych graczy w 2004 roku.
 
Po ukończeniu gry karierę w Ameryce Północnej z New York Cosmos, udało mu 13 klubów i Omanu i Azerbejdżanu. koszulki piłkarskie Brazylia
 
Zdobył 1983 Brazilian Championship z Flamengo i zakończył karierę trenerską z Azerbejdżanem w 2005 roku.