Twój koszyk jest pusty!

Zespół amatorski cytuje mistrzostwa świata w rzeczywistości był

Schweinsteiger, Brazylia Mistrz Świata Cup w 2014 roku, obecnie jest bezrobotny. Jego kontrakt z zespołem MLS Chicago płomień wygasa w dniu 1 stycznia, a zespół nie ma kontrakt odnowiona jeszcze. Niemiecki zespół ligi amatorskie skierowany na okazję, chcesz używać nieruchomości + piwo jako karta przetargowa do przyłączenia się do świń.
 
Niemiecki klub Bundesligi, nazwany Bunnerhare, nie może sobie pozwolić, aby zapłacić miliony euro rocznie dla świń, a oni mają kawałek nieruchomości z różnych pysznych lokalnych piw. Nie wiem, czy w celach promocyjnych, rzecznik Burnhaeh zaproszone prosięta na portalach społecznościowych, oprócz wzmianki o: Schweinsteiger i jego żona Ivanovic i inni Dziecko, dość popularne w tym niemieckim mieście.
 
Rzecznik podkreślił również atrakcyjność życia w mieście, a koncentruje się na Schweinsteiger wprowadził lokalne piwo specjalne i połączenie piwa + czekolady, Bayern świnie szkolenia młodzieży zawsze na piwo słabość, retoryka niemieckiego amatora zespołu jest z ma charyzmatyczną gwiazdę do przyłączenia się do tego nie jest niemożliwe - świat futbolu jest niczym niemożliwym ".
 
"Wielu graczy tutaj jest twoimi fanami i oni tęsknią za tobą w tę samą grę Po treningu i zawodach możesz wybrać swoje ulubione z 20 piw, które specjalizujemy. Jeśli to cię nie zadowala, przyszłość jest w" Nazwij nasz stadion po przejściu na emeryturę z twoim tabu. "Ten amatorski klub mówi się, że jest wystarczająco szczery, ale może być tylko pobożnym życzeniem, ponieważ płomień w Chicago już powiedział" bardzo blisko "odnowienia prosiaka, to znaczy powiedzmy, prosięta "bez błogosławieństwa", aby spróbować tych win ...