Twój koszyk jest pusty!

Simeone mówi, że mam szczególne cechy, mówi nowy chłopak Atletic

Portugalczyk z zagranicy jest podekscytowany współpracą ze słynnym trenerem w swoim nowym klubie, po tym jak został poproszony o pochwałę Argentyńczyka
 
Gelson Martins został zachęcony do przyłączenia się do Atletico Madrid po tym stroje piłkarskie dla dzieci, jak Diego Simeone określił "szczególne cechy", które może wnieść do zespołu.
 
Międzynarodowy partner z Portugalii podpisał w zeszłym tygodniu pięcioletnią umowę po odstąpieniu od umowy po uderzeniu w kryzys Sporting CP.
 
23-latek, który został oficjalnie zaprezentowany we Wanda Metropolitano we wtorek, jest podekscytowany możliwością pracy pod swoim nowym szefem.
 
"Przesłanie trenera było dla mnie bardzo ważne i powiedział, że mogę dodać wartość zespołowi" - powiedział dziennikarzom. "Wszyscy gracze są bardzo dobrzy, ale trener myśli, że mam szczególne cechy i dlatego przyjechałem.
 
"Odkąd przybyłem, pracowałem bardzo ciężko i z wysoką jakością koszulki piłkarskie z nadrukiem Atletico Madrid Dzieci, co pomogłoby mi w sposobie grania, dlatego cieszę się, że mogę pracować z Simeone".
 
Prezydent klubu Enrique Cerezo ma nadzieję, że Gelson może stać się "legendą" w klubie, podobnie jak rodacy Tiago Mendes i Simao, którzy odnieśli wielki sukces w Atletico w ostatniej dekadzie.
 
"Podpisujemy kontrakt z piłkarzem, który mimo swojej młodości ma już spore doświadczenie" - powiedział Cerezo.
 
"Tutaj gracze portugalscy stali się legendami i jesteśmy pewni, że dasz wszystko za te kolory."