Twój koszyk jest pusty!

Paul Pogba rozczarowuje, ale Man United ma szczęście, że wygrał

TURIN, Włochy - Trzy przemyślenia z Stadionu J jako dwa późne gole dały Man United zwycięstwo w środę w Juventusie 2-1.
 
1. Heroiczny United stun Juve z późnym backbackiem
 
Manchester United odwrócił swój czas do roku 1999, pokonując Juventus z porażką w dramatycznym zwycięstwie w Turynie.
 
88-minutowy rzut karny Juana Maty i własna bramka Alexa Sandro w ostatniej minucie dały zespołowi Jose Mourinho kluczową wygraną z włoskimi mistrzami, co może oznaczać, że United zakwalifikowali się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów z domowym zwycięstwem Young Boys jeszcze w tym miesiącu .
 
Dziewiętnaście lat po tym, jak zwycięzcy Sir Alexa Fergusona przekroczyli deficyt 2-0, aby wygrać 3: 2 w Turynie, ludzie Mourinho pokazali podobnego ducha walki, aby wygrać tę grę. Wydawało się, że przegrał po tym, jak Cristiano Ronaldo, milczący przez United przez większość meczu, dokonał jego decydującego wkładu, gdy w 65. minucie zmusił Leonarda Bonucciego do długiej passy poza bramkarzem Davida De Gea, aby zarejestrować swoją pierwszą Ligę Mistrzów. cel sezonu.
 
Cel wydawał się być wystarczający, aby wygrać mecz i zabezpieczyć najlepsze miejsce i kwalifikacje do fazy pucharowej z dwoma grami, które można wykorzystać dla zespołu Massimiliano Allegri. Jednak Mata wbił piłkę w poziom United, zanim Sandro został spakowany w późnym, kołyszącym się kawałku Ashley Younga.
 
United miał pecha, że ​​stracił prowadzenie do bramki Ronaldo, a remis byłby bardziej sprawiedliwy w nocy. Jednak w tym miesiącu gospodarz Juventusu będzie gospodarzem Walencji, a zwycięstwo Włochów połączone ze zwycięstwem United Young Boys na Old Trafford sprawi, że oba kluby wejdą w skład 16 rund.
 
2. Sanchez oświadcza, że ​​jego przypadek polega na graniu przez środek
 
Alexis Sanchez był wielkim rozczarowaniem w koszulce Manchester United od przybycia z Arsenalu w styczniu, nawet jego najsilniejszy kibic nie był w stanie zasugerować żadnej innej. Ale jednym z argumentów w obronie reprezentacji Chile jest to, że nie otrzymał on szansy na grę na najlepszej pozycji przez Mourinho.
 
Mourinho konsekwentnie utrzymywał się z Romelu Lukaku jako środkowym napastnikiem, wybierając zamiast tego Sancheza, ale z kontuzją Lukaku, Sanchez otrzymał swoją szansę w środku przeciwko Juventusowi i był pod wrażeniem. Czasami było jasne, że jego pewność siebie jest wciąż niska: wszak wszedł w środowy mecz, zdobywając zaledwie cztery razy w 27 występach, a jego występy w tym sezonie były co najwyżej sporadyczne.
 
Ale Sanchez oferuje zupełnie inne cechy Lukaku i były one wystawione w Turynie. Lukaku jest jednowymiarowym, klasycznym napastnikiem w tym sensie, że jego pierwszą myślą jest zawsze dążyć do celu. Tymczasem Sanchez jest bardziej przygotowany, aby ocenić swoje opcje, utrzymać piłkę i sprowadzić kolegów z drużyny do gry. Było więcej wątku pomiędzy atakującymi graczami United przeciwko Juve niż wtedy, gdy gra Lukaku.
 
Uraz Lukaku oznacza, że ​​ma wątpliwości w związku z niedzielną wycieczką do Manchester City, więc Sanchez może dostać kolejną wycieczkę na Etihad. Wciąż musi wyostrzyć swoją kondycję i intensywność, ale jeśli uda mu się zdobyć czas gry, Sanchez nadal może być graczem dużej gry, którego Mourinho spodziewał się po podpisaniu.
 
3. Pogba zaginie w "domu"
 
Paul Pogba bardzo chciał wrócić na swoją dawną murawę z United przeciwko Juventusowi, ale zagrał ponownie w środę wieczorem.
 
Przemawiając z wyprzedzeniem na konferencji prasowej o jego formie, szczęściu i szansach zdobycia przez United ważnych trofeów, Pogba został okrzyknięty powrotem Turynu przez fanów Juventusu przed meczem. Jednak dwa lata po wyjeździe w 89 milionów funtów, przeprowadzce do United, Pogba nie usprawiedliwiał swojej opłaty ani nie zachęcił fanów Juve do powrotu.
 
To była Pogba w jednym ze swoich złych dni. Nie udało mu się wyśledzić biegaczy Juventusu i był biedny w posiadaniu. Naprawdę powinien był podejść do gry, zdeterminowanej, by pokazać swoim starym fanom, czego im brakowało, ale po prostu połknął pomocnika Juve'a, Miralema Pjanica, Sami Khediry i Rodrigo Bentancura.
 
Pogba ma talent, to bez wątpienia. Zdobył duże wyróżnienia dla klubu i kraju i może zmienić świat gry, ale zbyt często nie udaje mu się go dostarczyć. Jego późne zaangażowanie w zdobycie własnego gola przez Sandro dla United nie wystarczyło, by wyróżnić Pogbę.
 
W takie noce Pogba powinien domagać się bycia w centrum uwagi, ale znowu był drobnym graczem.