Twój koszyk jest pusty!

Lille Reveal Barcelona Zainteresowanie Nicolas Pepe Amid Transfe

Zainteresowanie Barcelony skrzydłowym z Lille Nicolasem Pepe zostało ujawnione przez prezesa Ligue 1, Gerarda Lopeza.
 
Zapytany o to, że Barca jest zainteresowany międzynarodowym Pepe z Wybrzeża Kości Słoniowej stroje piłkarskie, powiedział Lopez, za RMC Sport: "To prawda, jest kilka świetnych klubów, które go interesują."
 
Lopez wyraził również nadzieję, że Pepe nie ruszy się w najbliższym czasie: "Kluby skontaktowały się z nami bezpośrednio po letnim targu, aby dowiedzieć się, co dalej." "Mam nadzieję, że pozostanie co najmniej jeszcze jeden sezon".
 
Barca prawdopodobnie pozostanie w tej sprawie po tym, jak Taylor nazwał gigantów La Liga "klubem, który regularnie bada pierwszy francuski oddział".
 
Mimo to Blaugrana może spodziewać się rywalizacji z 23-letnim Pepe. Zainteresowanie już wisi wśród czołowych członków lotnictwa w Anglii.
 
Arsenal są wśród zainteresowanych stron, za Le10 Sport. Zauważył również, w jaki sposób Telefoot rzucił nazwę Manchester United na czapkę.
 
Posiadanie trójki najlepszych europejskich klubów w jego sprawie jest odzwierciedleniem imponującego rozwoju Pepe w Lille. Sekretarz techniczny Barki, Eric Abidal, myśli, że perspektywa podpisania utalentowanego napastnika jest "bardzo, bardzo interesująca" na Mundo Deportivo.
 
Bez wątpienia talent Pepe jest intrygujący koszulki piłkarskie z nadrukiem Barcelona 18/19. Zrobił rewelacyjny start w tym sezonie, strzelając cztery gole i zapewniając trzy asysty w Ligue 1, a także znajdując sieć w Coupe de France.