Twój koszyk jest pusty!

Klauzula wydania Antoine'a Griezmanna, by zostać wyzwolonym prze

Barcelona donosi, że Atletico Madrid przekaże Antoine'owi Griezmannowi klauzulę uwolnienia w piątek w wysokości 120 milionów €.
 
Zdaniem Luisa F. Rojo z Marca mistrzowie Hiszpanii „ustalają ostateczne szczegóły” i zapłacą pełną kwotę po tym, jak Atletico Madryt odmówił negocjacji.
 
Barcelona ma nadzieję na szybkie zawarcie umowy i chce zaprezentować Griezmanna w niedzielę, zanim klub rozpocznie trening przedsezonowy w poniedziałek.
 
Griezmann ogłosił w maju, że wyjedzie z Atletico Madryt w lecie i nie dołączył do klubu na trening przedsezonowy w niedzielę.
 
Rojiblancos rozpoczęli postępowanie dyscyplinarne przeciwko zdobywcy Pucharu Świata i mogli go ukarać za jego nie pokazanie, według Sid Lowe Guardiana.
 
Griezmann jest na Ibizie i „ciężko pracuje wraz ze swoim osobistym trenerem”, więc jest w dobrej formie na nowy sezon, według Davida Salinas z Sportu tanie Barcelona 2018-19 główna stroje piłkarskie Krótki rękaw.
 
Przeprowadzka Griezmanna do Barcelony zakończy długo trwającą sagę transferową. Był bliski dołączenia do klubu latem 2018 roku, ale ogłosił, że zostanie w Atletico w swoim niesławnym dokumencie La Decision.
 
Jednak spekulacje na temat przeprowadzki do Barcelony odmówiły odejścia. Dyrektor generalny Atletico, Gil Marin, powiedział, że „wie od marca”, że napastnik dołączy do katalońskich gigantów, za Movistar (h / t Marca).
 
Griezmann zwiększy możliwości ataku Barcelony, dając menedżerowi Ernesto Valverde potencjalny ból głowy selekcji z Lionelem Messim, Luisem Suarezem, Ousmane Dembele, Malcomem i Philippe Coutinho w składzie.
 
Barcelona ma również nadzieję, że Griezmann pomoże klubowi zdobyć chwałę w Lidze Mistrzów UEFA po bolesnych porażkach z Romą i Liverpoolem w ostatnich dwóch sezonach.
 
Jednak francuski napastnik będzie musiał zdobyć kibiców, jeśli zapieczętuje przeprowadzkę do Barcelony. Odrzucenie przez niego klubu zeszłego lata sprawiło, że wygrał na Camp Nou w kwietniu podczas porażki Atletico 2: 0 z Markiem Doyle'em w Goal.