Twój koszyk jest pusty!

Gdzie Ainsley Maitland-Niles zmieści się po jego powrocie

Arsenal był bez Ainsleya Maitlanda-Nilesa i będą one trwały jeszcze przez kilka tygodni koszulki piłkarskie z nadrukiem Arsenal, ale nawet kiedy wraca, gdzie on pasuje?
 
Wielu fanów Arsenalu powie Ci, że nie ma wielu płatników, których bardziej podekscytowali niż Ainsley Maitland-Niles. Ma mentalność weterana, ale atletyzm kogoś, no, jego wiek.
 
I jak bardzo podekscytowany był Unai Emery z Maitland-Niles, po doniesieniu o "dossier", które sprowadził na temat młodego Anglika, to przewidywanie rosło.
 
Właśnie dlatego całkowicie zasysano, gdy Maitland-Niles doznał złamania nogi zaledwie 35 minut przed sezonem. Grał wtedy w obronie lewy, z każdą inną opcją kontuzjowaną, co jest sprzeczne z ideą, że w końcu dostanie swój strzał w środku, ale takie jest przekleństwo bycia niesamowicie utalentowanym młodzieńcem.
 
Teraz, gdy kontuzja uderzyła o środkowy punkt, ponieważ jego powrót jest planowo zaplanowany na połowę i koniec października, musimy zacząć pytać, gdzie Maitland-Niles będzie pasował, kiedy wróci. Ponieważ w obecnej sytuacji klub zaczyna bez niego odzyskiwać pozycję, a to może sprawić, że młody chłopak znajdzie sposób, aby jego nowy system zaczął wreszcie działać.
 
Obaj obaj pomocnicy mają do odegrania rolę i nie ma powodu oczekiwać, że potrzebne jest inne imię tanie koszulki piłkarskie. Które jest problemem, kiedy jesteś Ainsley Maitland-Niles i masz inne imię. Inna nazwa, która zdobyła prawo do pewnego czasu w tym środku pomocy.
 
To powiedziawszy, miejsce pełne, w które się pakował, też tam nie jest. Nie trzeba dodawać, że wolałbym widzieć Maitland-Nilesa, który wyciągałby nogi bardziej niż Nacho Monreal zmierzający ku zastępowi, ale w tej chwili nie widzę Emery'ego trzymającego Maitlanda-Nilesa tam, kiedy wraca. Ale to tylko ja, nie jestem Emery.