Twój koszyk jest pusty!

Cel nierozpoznany - Barca i Valencia grają w remis

Bundesliga omawia znaczenie i nonsens dowodów wideo. W Hiszpanii sprzęt techniczny nie jest jeszcze wykorzystywany stroje piłkarskie. Jednak w najlepszym meczu Primera División pomiędzy liderami FC Barcelony i drugim FC Valencia można było zapobiec, patrząc na obrazy telewizyjne złą decyzją.

Lionel Messi Barça strzelił 1-0 w 29 minucie, ale sędzia Ignacio Iglesias Villanueva zauważył, że piłka całkowicie przekroczyła linię mety. Nagrania telewizyjne wyraźnie pokazały, że był to regularny hit. Niemniej jednak, wynik przebił od 0: 0 w przerwie.

W drugiej połowie Valencia pokonała Rodrigo 1: 0 na prowadzeniu (60. minuta). Po miłym asystowaniu z Messi Jordi Alba zdobył wyrównującą bramkę (82 '). Więcej nie wystarczyło dla lidera.

Losowanie pozostawia Barçę cztery punkty przewagi nad niespodziewanym zespołem z Walencji. Dwa kluby z Madrytu - Atlético i Real - podążają po zwycięstwach w sobotę z czterema punktami za trzecim i czwartym miejscem.