Twój koszyk jest pusty!

Barcelona będzie nadal atakować Paula Pogbę

Po pierwszym weekendzie sezonu Premier League opublikowaliśmy naszą roczną listę reakcji na kolana strój piłkarski. Jedną z tych reakcji było to, że Ruben Neves byłby celem elitarnego klubu przed sezonem. W uczciwości było to trochę dotkliwe.
 
Sześć dni później, i że można najwyraźniej zaznaczyć z listy. The Sun w niedzielę mówią, że Neves stał się celem dla Manchester City w wysokości 60 milionów funtów, który będzie chciał podpisać umowę w styczniu.
Jak powiedzieliśmy w tamtym czasie, ostatnie pytanie do tego projektu Wolves dotyczy tego, czy zarabiają na swoich graczach, gdy wyceny sprawiają, że jest to logiczne z ekonomicznego punktu widzenia.
 
Neves mówił wcześniej w tym miesiącu o byciu wielkim fanem Pepa Guardioli, i na pewno popchnąłby do tego, gdyby to zgłoszenie zainteresowało się czymś konkretnym.
 
Przeprowadzka Paula Pogby do Barcelony wyraźnie nie nastąpi tego lata - Barcelona zrezygnowała z próby zawarcia umowy - myśli zwracają się ku przyszłości.
 
W Daily Express Neil Fissler ma wyłączność z zastrzeżeniem, że Barca powróci na Pogbę latem przyszłego roku. Teraz nie mówimy, że jesteśmy niezadowoleni, lub że Fissler nie zagłębił się w mechanikę potencjalnej transakcji, ale możesz mieć dość dobre przypuszczenie, że Barcelona może chcieć Pogby następnego lata. Chcieli go tego lata, na litość boską.
 
"On działa dobrze, gra dobrze, robi dla fanów, robi dla zespołu i tego właśnie chcę, żeby grać dla zespołu i nie mógłbym być szczęśliwszy niż to, kim jestem" - powiedział Mourinho w tym tygodniu. Ofensywa uroku wyraźnie zaczęła próbować naprawić wszelkie załamania w związku.
 
David Sarachan jest tymczasowo odpowiedzialny za drużynę po zwolnieniu Bruce Areny, ale uważa się, że jest po zewnętrznym kandydacie, który będzie odgrywał stałą rolę. Reputacja Moyesa była niższa niż niska po opuszczeniu Sunderlandu, ale zabrał West Hama do 13. ostatniego sezonu, zanim został zwolniony.
 
Kierownictwo międzynarodowe może nie być idealnym rozwiązaniem dla Moyesa koszulki piłkarskie z nadrukiem Barcelona, ale mając tylko kwalifikacje do Złotego Pucharu i kwalifikacji do Mistrzostw Świata, które naprawdę testują Stany Zjednoczone, być może byłby to przyzwoity sposób na spędzenie kilku lat.